Sector Russafa “A”, Algirós, Rascanya i Botànic-La Petxina fan les seues preseleccions

PublicitatTroballengua

Estes són les candidates que han resultat preseleccionades en la nit de hui per part del sector Ruzafa “A”.

Candidates infantils

Alejandra Liñana Casasus

Alejandra Liñana Casasus

Falla Tomasos – Carles Cervera
Aroa Martínez Ayala

Aroa Martínez Ayala

Falla Sevilla – Dénia

Candidates majors

Amparo Rodrigo Ibañez

Amparo Rodrigo Ibañez

Falla Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran
Carla Martinez Miquel

Carla Martinez Miquel

Falla Regne de València-Duc de Calàbria

Estes són les candidates que han resultat preseleccionades en la nit de hui per part del sector Rascanya.

Candidates infantils

Zaira Nácher Zambrana

Zaira Nácher Zambrana

Falla Músic Espí – Gravador Fabregat
Laura Ortiz Pau

Laura Ortiz Pau

Falla Sant Vicent de Paül – Diputada Clara Campoamor
Valeria Bueno Contell

Valeria Bueno Contell

Falla Santa Genoveva Torres – Arquitecte Tolsá

Candidates majors

Maria Cavero Cuadros

Maria Cavero Cuadros

Falla Primat Reig-Sant Vicent de Paül
Elena Maria Rivero Simon

Elena Maria Rivero Simon

Falla Gayano Lluch-Doctor Marco Merenciano
Alicia Saez Cutanda

Alicia Saez Cutanda

Falla Camí de Montcada-Pintor Jacomart

Estes són les candidates que han resultat preseleccionades en la nit de hui per part del sector Botànic – La Petxina.

 

Candidates infantils

Ariadna Palanca Soler

Ariadna Palanca Soler

Falla Sant Ignasi de Loiola – Jesús i Maria
Lola Sahuquillo Moreno

Lola Sahuquillo Moreno

Falla Palleter – Erudit Orellana
Julia Climent Vidal

Julia Climent Vidal

Falla Santa Maria Micaela – Martí l’Humà

Candidates majors

Cristina Oliva Nieves

Cristina Oliva Nieves

Falla Borrull-Socors
Maria Serra Soriano

Maria Serra Soriano

Falla Quart-Túria
Ana Vila Albiol

Ana Vila Albiol

Falla Sant Josep de la Muntanya-Terol

Estes són les candidates que han resultat preseleccionades en la nit de hui per part del sector Algiros.

Candidates infantils

Cristina Luján Raro

Cristina Luján Raro

Falla Barri de Sant Josep
Irenia Morillas Garrido

Irenia Morillas Garrido

Falla l’Alguer – Enginyer Rafael Janini
Lucrecia Mocetti Murcia

Lucrecia Mocetti Murcia

Falla Ruben Darío – Fra Lluís Colomer

Candidates majors

Marina Civera Moreno

Marina Civera Moreno

Falla Barri de Sant Josep
Ana Sansabas Bosca

Ana Sansabas Bosca

Falla Plaça Garcia Morato-Iecla
Arantxa Muñoz Giner

Arantxa Muñoz Giner

Falla Lleons-Poeta Mas i Ros
Subscriu-te!Desdejuna amb Actualitat Valenciana