La Roqueta Arrancapins
Candidates infantils
María Pavía Aguado
Falla Plaça Pintor Segrelles
Alba Rueda Serfaty
Falla Pelai-Matemàtic Marzal
Vega Calvo Caparros
Falla Plaça d’Espanya-Ramón i Cajal-Pintor Benedito
Candidates majors
Laura Carrascosa Gallach
Falla Pelai-Matemàtic-Marzal
Marta Tomás Donderis
Falla Bailén-Xàtiva
Alicia Andres Salguero
Falla Doctor Gil i Morte-Doctor Vila i Barberà
Preseleccionades sector El Carme
Candidates infantils
Maria Benito Labios
Falla Ripalda-Soguers
Daniela Esteve Bueno
Falla Plaça Arbre
Maria Burriel Ibarra
Falla Blanqueries
Candidates majors
Nidia Anguix Orts
Falla Portal de la Valdigna-Salines
Merce Ruiz Martinez
Falla Baix-Mesó de Morella
Lucia Pons Escat
Falla Blanqueries
Preseleccionades sector Poblats al Sud
Candidates infantils
Estela Quilis Tamarit
Falla Glòria-Felicitat-El Tremolar
Sandra Aliño Mocholí
Falla Hellín-Pere Luna
Candidates majors
Nadia Gonzalez Farinos
Falla Riu Segura-Forn d’Alcedo
Neus Martí Beltrán
Falla Jesús Morante i Borràs-Caminot (La Punta)
Preseleccionades sector Quart de Poblet-Xirivella
Candidates infantils
Sofia Vivo Molina
Falla Mestre Serrano-Alacant
Iratxe Triguero Sillas
Falla Tribunal de les Aigües
Nekal Martinez Rubio
Falla Luz Casanova-Pare Espasa
Candidates majors
Alba Naranjo Cuellar
Falla València-Teodor Llorente
Raquel Sebastian Ferrando
Falla Sant Antoni
Estefania Mestre Garrido
Falla Pius XII-Jaume Roig
Preseleccionades sector Patraix
Candidates infantils
Paloma Manrique Calabuig
Falla Xiva-Francisco de Llano
Irene Flores Belmar
Falla Pintor Pasqual Capuz-Fontanars
Candidates majors
Maria Urios Marti
Falla Mestre Bellver-Marià Ribera
Victoria Soler Sanmartin
Falla Xiva-Francisco de Llano
Preseleccionades sector La Creu Coberta
Candidates infantils
Aitana Piquero Llorens
Falla General Barroso-Calvo Acacio
Sara Rodriguez de la Torre
Falla Carters-Litògraf Pascual Abad
Paula Miquel Chulia
Falla Enginyer Josep Sirera-Pio IX
Candidates majors
Maides Alcaide Ruiz
Falla Joaquim Navarro-Carrícola
Jana Ferrus Bayarri
Falla Fra J. Rodríguez-Pintor Cortina
Laura Fernandez Celda
Falla Carters-Litògraf Pascual Abad
Preseleccionades sector Malva Rosa-Cabanyal-Beteró
Candidates infantils
Nerea Coscollà Izquierdo
Falla Sant Rafael-Anton Martín
Paula Sanchez Saez
Falla Ramon de Rocafull-Comte d’Alaquàs
Lucia Lopez Rebollo
Falla Doctor Álvaro López-Sant Joan de Dèu
Candidates majors
Amparo Garcia Hidalgo
Falla Vidal de Canyelles-Sánchez Coello
Ana Teresa Murgui Gonzalez
Falla Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite
Silvia Vicent Cifuentes
Falla Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens
Preseleccionades sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri
Candidates infantils
Lucia Dominguez Ceacero
Falla Mestre Lope-Josep Carsí
Lucia Martinez Galindo
Falla Espartero-Músic Plasència
Paula Leal Tabernero
Falla Benimodo-Enginyer Dicenta
Candidates majors
Lorena Pardo Reveron
Falla Llibertat-Teodor Llorente
Claudia Gallardo Perpiñán
Falla Maria Ros-Sant Tomeu
Yaiza Belloch Rubio
Falla Evarist Bas-Cullera
Preseleccionades sector Canyamelar-Grau-Natzaret
Candidates infantils
Maria Querol Ruiz
Falla Progrés-Teatre de la Marina
Sofia de los Angeles Alamar Sillero
Falla MAjor-Moraira-Natzaret
Sara Aigües Perez
Falla Rosari-Plaça Calabuig
Candidates majors
Sonia Igual Peiro
Falla Progres-Teatre de la Marina
Sandra Gil Gonzalez
Falla Barraca-Església del Rosari
Iratxe Cubells Herreros
Falla Rosari-Plaça Calabuig