Sector Russafa B
Candidates infantils
Teresa Zurano Civico
Falla Cuba-Puerto Rico
Paula Montero Merino
Falla Càdis-Dènia
Candidates majors
Alba Gutiérrez Pagán
Falla Càdis-Liretat Azorín
Andrea Miralles Serrano
Falla Peris i Valero-Cuba
Sector Mislata
Candidates infantils
Alba Dominguez Cadiz
Falla Creu i Mislata
Adriana Cocera Cervera
Falla Pare Santonja-Cardenal Benlloch
Candidates majors
Marta Sobrino Martinez
Falla Creu i Mislata
Patricia Castillo Echevarria
Falla L’Eliana-El Cid
Sector Quatre Carreres
Candidates infantils
Claudia Gonzalez Gonzalez
Falla Sapadors-Vicent Lleó
Alba Miquel Molina
Falla Rubén Vela-Doctor Waksman
Rosa Castañeda Quiroga
Falla Hort de Sant Valer-La Plata
Candidates majors
Aroa Aguilar Fenollosa
Falla Sapadors-Vicent Lleó
Marta Pacios Buch
Falla García Lorca-Oltà
Ines Peralta Bartual
Falla Marqués de Lozoya-Poeta Cervera i Grifol
Sector Russafa A
Candidates infantils
Clara Prosper Ibañez
Falla Mestre Aguilar-Maties Perelló
Isabel Guiñon Alonso
Falla Maties Perello-Lluís de Santangel
Candidates majors
Cristina Ochando Navarro
Falla Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran
Lucia Serrano Morales
Falla Regne de Valencia-Sant Valer
Sector Canyalmelar-Grau-Natzaret
Candidates infantils
Maria Querol Ruiz
Falla Progrés-Teatre de la Marina
Sofia de los Angeles Alamar Sillero
Falla MAjor-Moraira-Natzaret
Sara Aigües Perez
Falla Rosari-Plaça Calabuig
Candidates majors
Sonia Igual Peiro
Falla Progres-Teatre de la Marina
Sandra Gil Gonzalez
Falla Barraca-Església del Rosari
Iratxe Cubells Herreros
Falla Rosari-Plaça Calabuig
Sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri
Candidates infantils
Lucia Dominguez Ceacero
Falla Mestre Lope-Josep Carsí
Lucia Martinez Galindo
Falla Espartero-Músic Plasència
Paula Leal Tabernero
Falla Benimodo-Enginyer Dicenta
Candidates majors
Lorena Pardo Reveron
Falla Llibertat-Teodor Llorente
Claudia Gallardo Perpiñán
Falla Maria Ros-Sant Tomeu
Yaiza Belloch Rubio
Falla Evarist Bas-Cullera
Sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri
Candidates infantils
Nerea Coscollà Izquierdo
Falla Sant Rafael-Anton Martín
Paula Sanchez Saez
Falla Ramon de Rocafull-Comte d’Alaquàs
Lucia Lopez Rebollo
Falla Doctor Álvaro López-Sant Joan de Dèu
Candidates majors
Amparo Garcia Hidalgo
Falla Vidal de Canyelles-Sánchez Coello
Ana Teresa Murgui Gonzalez
Falla Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite
Silvia Vicent Cifuentes
Falla Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens