17:02 - martes, 27 febrero 2024

Información y noticias de la provincia de Valencia

Coneix el resultat de les preseleccions falleres d’este cap de setmana

Sector Russafa B

Candidates infantils

Teresa Zurano Civico

Teresa Zurano Civico

Falla Cuba-Puerto Rico
Paula Montero Merino

Paula Montero Merino

Falla Càdis-Dènia

Candidates majors

Alba Gutiérrez Pagán

Alba Gutiérrez Pagán

Falla Càdis-Liretat Azorín
Andrea Miralles Serrano

Andrea Miralles Serrano

Falla Peris i Valero-Cuba

Sector Mislata

Candidates infantils

Alba Dominguez Cadiz

Alba Dominguez Cadiz

Falla Creu i Mislata
Adriana Cocera Cervera

Adriana Cocera Cervera

Falla Pare Santonja-Cardenal Benlloch

 Candidates majors

Marta Sobrino Martinez

Marta Sobrino Martinez

Falla Creu i Mislata
Patricia Castillo Echevarria

Patricia Castillo Echevarria

Falla L’Eliana-El Cid

Sector Quatre Carreres

Candidates infantils

Claudia Gonzalez Gonzalez

Claudia Gonzalez Gonzalez

Falla Sapadors-Vicent Lleó
Alba Miquel Molina

Alba Miquel Molina

Falla Rubén Vela-Doctor Waksman
Rosa Castañeda Quiroga

Rosa Castañeda Quiroga

Falla Hort de Sant Valer-La Plata

 Candidates majors

Aroa Aguilar Fenollosa

Aroa Aguilar Fenollosa

Falla Sapadors-Vicent Lleó
Marta Pacios Buch

Marta Pacios Buch

Falla García Lorca-Oltà
Ines Peralta Bartual

Ines Peralta Bartual

Falla Marqués de Lozoya-Poeta Cervera i Grifol

Sector Russafa A

Candidates infantils

Clara Prosper Ibañez

Clara Prosper Ibañez

Falla Mestre Aguilar-Maties Perelló
Isabel Guiñon Alonso

Isabel Guiñon Alonso

Falla Maties Perello-Lluís de Santangel

 Candidates majors

Cristina Ochando Navarro

Cristina Ochando Navarro

Falla Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran
Lucia Serrano Morales

Lucia Serrano Morales

Falla Regne de Valencia-Sant Valer

Sector Canyalmelar-Grau-Natzaret

 Candidates infantils

 

Maria Querol Ruiz

Maria Querol Ruiz

Falla Progrés-Teatre de la Marina
Sofia de los Angeles Alamar Sillero

Sofia de los Angeles Alamar Sillero

Falla MAjor-Moraira-Natzaret
Sara Aigües Perez

Sara Aigües Perez

Falla Rosari-Plaça Calabuig

 

 Candidates majors

 

Sonia Igual Peiro

Sonia Igual Peiro

Falla Progres-Teatre de la Marina
Sandra Gil Gonzalez

Sandra Gil Gonzalez

Falla Barraca-Església del Rosari
Iratxe Cubells Herreros

Iratxe Cubells Herreros

Falla Rosari-Plaça Calabuig

Sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri

 Candidates infantils

Lucia Dominguez Ceacero

Lucia Dominguez Ceacero

Falla Mestre Lope-Josep Carsí
Lucia Martinez Galindo

Lucia Martinez Galindo

Falla Espartero-Músic Plasència
Paula Leal Tabernero

Paula Leal Tabernero

Falla Benimodo-Enginyer Dicenta

 

 Candidates majors

Lorena Pardo Reveron

Lorena Pardo Reveron

Falla Llibertat-Teodor Llorente
Claudia Gallardo Perpiñán

Claudia Gallardo Perpiñán

Falla Maria Ros-Sant Tomeu
Yaiza Belloch Rubio

Yaiza Belloch Rubio

Falla Evarist Bas-Cullera

Sector Benimàmet-Burjassot-Beniferri

 Candidates infantils

Nerea Coscollà Izquierdo

Nerea Coscollà Izquierdo

Falla Sant Rafael-Anton Martín
Paula Sanchez Saez

Paula Sanchez Saez

Falla Ramon de Rocafull-Comte d’Alaquàs
Lucia Lopez Rebollo

Lucia Lopez Rebollo

Falla Doctor Álvaro López-Sant Joan de Dèu

 Candidates majors

Amparo Garcia Hidalgo

Amparo Garcia Hidalgo

Falla Vidal de Canyelles-Sánchez Coello
Ana Teresa Murgui Gonzalez

Ana Teresa Murgui Gonzalez

Falla Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite
Silvia Vicent Cifuentes

Silvia Vicent Cifuentes

Falla Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens

Últimas noticias

Contenido relacionado