Russafa B, Quatre Carreres i Pla del Reial-Benimaclet marquen la primera nit de preseleccions

En l'última nit de divendres de juny comencen les preseleccions, a punt del començament de la Fira de Juliol.

Anit el món de les falles va congregar-se per a la preselecció de les falleres majors dels sectors de Russafa B, Quatre Carreres i Pla del Reial-Benimaclet. Hui dissabte seran les preseleccions del sector El Pilar-San Francesc a les 22:00 en el Pavelló Nord dels Jardins del Túria. El sector Patraix escollirà a les seues preseleccionades en el Pavelló Sud a la mateixa hora.

Estes són les candidates que han resultat preseleccionades en la nit de hui per part del sector Pla del Reial-Benimaclet.

PublicitatTroballengua  

Candidates infantils

Marina Atienza Campillo

Marina Atienza Campillo

Falla Pare Alegre – Enric Navarro
Daniela Alcoy Damià

Daniela Alcoy Damià

Falla Cuenca Tramoyeres – Guàrdia Civil
Mar Costa Martínez

Mar Costa Martínez

Falla Vicent Sancho Tello – Xile

Candidates majors

Rebeca Pardo Castillo

Rebeca Pardo Castillo

Falla Exposició-Micer Mascó
Paula Gonzalez Dominguez

Paula Gonzalez Dominguez

Falla Molinell-Alboraia
Patricia Santamatilde Martín

Patricia Santamatilde Martín

Falla Cuenca Tramoyeres-Guàrdia Civil

Estes són les candidates que han resultat preseleccionades en la nit de hui per part del sector Quatre Carreres.

Candidates infantils

Valeria Calderón Castells

Valeria Calderón Castells

Falla Sapadors – Vicent Lleó
Claudia Fernández Soler

Claudia Fernández Soler

Falla Carrera de Malilla – Enginyer J. Benlloch
Adriana Blanquer Moreno

Adriana Blanquer Moreno

Falla Àngel Villena – Pintor Sabater

Candidates majors

Paula Maestro Garcia

Paula Maestro Garcia

Falla Gravador Jordan-Escultor Pastor
Andrea Lopez Salvador

Andrea Lopez Salvador

Falla Carrera de Malilla-Illa Cabrera
Lorena Guijarro Delas

Lorena Guijarro Delas

Falla Poeta García Lorca-Oltà

Estes són les candidates que han resultat preseleccionades en la nit de hui per part del sector Russafa B.

Candidates infantils

Adriana Molina Bernabé

Adriana Molina Bernabé

Falla Càdis – Els Centelles
Leire Sáenz de Miera Escrihuela

Leire Sáenz de Miera Escrihuela

Falla Castelló – Sogorb

Candidates majors

Susana Yagüe Bodoque

Susana Yagüe Bodoque

Falla Peris i Valero-Cuba
Alba Mª Giner Sanchez

Alba Mª Giner Sanchez

Falla Càdis-Retor Femenia-Puerto Rico
PublicitatDesdejuna amb Actualitat Valenciana